| Ak47BIG a întrebat:

A fost mai demult ( acum maxim 5luni ) un film pe A1 sau ProTV In care era vorba despre un meci de baseball intre echipa de paznici a unei inchisori si echipa detinutilor , Din echipa detinutilor facea parte si un fost baseball-ist care a fost inchis pentru Blat-uri ...
FUnda pentru numele filmului si daca se poate si un link daca nu doar numele ...
Ms anticipat :X

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Ak47BIG explică (pentru Suntetiprearatati):

Nu e asta

| Diabolique a răspuns:

Există o scenă de acest gen în „The Shawshank Redemption" (1994), însă nu aș spune că acțiunea filmului se concentrează pe asta.
http://www.imdb.com/title/tt0111161/
Numai bine!