| X3RO a întrebat:

Acum multi ani am vazut un film ce mi-a ramas in minte, problema e ca nu am stiut niciodata cum se cheama.Prima oara cand l-am vazut la televizor nu i-am dat prea multa atentie dar acum mi-am amintit de el. Era un film romanesc sau dublat in romana si actiunea se petrecea iarna.
Stiu un moment in care o femeie iese dintr-o cladire si un baiat o intreaba daca e Craiasa Zapezii sau ceva asemanator si acel baiat ajunge sa fie calcat de o masina in parcarea acelei cladiri, iar daca nu ma insel la sfarsit baiatul ajunge in spital.
Filmul nu este animat

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Încă ceva. Acesta NU a fost dublat in limba română.
https://www.cinemagia.ro/filme/three-days-trei-zile-11155/

Chiar dacă nu e cel pe care il cauți, te asigur că e un film SUPER!

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ajută-mă cu anul in care l-ai vizionat la TV, si dacă poți, cu postul TV...

Eu știu unul 90% asemănător cu detaliile tale expuse aici (zic "aici", fiindca filmul căutat de tine, poate fi diferit de cel pe care il stiu eu, mă refer la faptul că poate avea o altă poveste in decursul celor 90 de minute...). E identic, cu exceptia faptului ca fata e cea accidentată si isi revine din comă, la finalul filmului, in spital.
Ești interesat(ă) de titlu?

| X3RO explică (pentru floresdemayo):

Da,chiar te-as ruga sa mi-l spui. Sincer sa fiu tineam minte ca era un baiat dar acum ca ai zis e posibil sa fi fost o fata.
Din pacate nu imi amintesc postul.