| anonim_4396 a întrebat:

Acum s-a terminat un film pe protv ( 23.06. 2012, sambata ora 13:00 s-a terminat)si vreau sa stiu cum se cheama. doua fete erau agente la FBI au castigat, etc.
pe Tv-mania si pe restul arata ca se cheama best friends (prieteni pe viata) si daca dau sa ma uit la el pe cinemagia spune... ma uit la poze nu se potriveste. si nici numele nu se potriveste. cum se cheama filmul?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca tv-mania e defect. acum spune ca sunt stirile si de fapt e un film!

| Rollwo a răspuns:

Da ai dreptate, filmul s-a numit Dr. Dolittle 3

| AlexMrs a răspuns:

Am cautat si eu acum "prieteni pe viata" pe toate site-urile cu programa tv. nu stiu ce se intampla thinking

| Onio a răspuns:

Best Friends (Prieteni pe viata)

(SUA comedie romantica, 1982, rel.) 116'- la PRO TV

Sursa http://tv.acasa.ro/program-tv-pro-tv#ixzz1ybuFDhBA

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Rollwo):

Nu dar inainte de dr, dolittle 3 a mai fost un film.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Onio):

Si acest best friend nu are legatura cu acel film cu FBI...

| Onio a răspuns (pentru anonim_4396):

Probabil este o eroare/schimbare in programul TV.
Majoritatea Site-urilor au aratat programul pe postul ProTV numai de la ora 13:00.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Onio):

Pai si cum se cheama? pe mine asta ma intereseaza!