| Fanatic a întrebat:

Am nevoie de un film horror (adevarat)..adik spuneti mai multe ca majoritatea le-am vazut.

11 răspunsuri:
| MrSonnyist a răspuns:

The grudge, van helsing, underworld, etc

| MrSonnyist a răspuns:

A da.....imi place si The ring

| Fanatic explică (pentru MrSonnyist):

Le-am vazut in afara de van helsing

| MrSonnyist a răspuns:

E tare. uitate

| W3R4 a răspuns:

The legend of blody mary, Constantine, Tomie, Alone(varianta japoneza)Saw...

| silvipisicutza a răspuns (pentru MrSonnyist):

Nu-i adevarat van helsing l-am vazut e despre unu trimis in Romania mai exact transilvania sa se lupte cu vampiri si se intalneste acolo si ci frankenstein si cu mai multi o mare amestecatura. mie chiar nu mi-a placut

| blondina10 a răspuns:

Blody night

| pwp a răspuns:

The messenger

| ivascu30 a răspuns:

Shutter(2004),rec.,paranormal activity

| Haruke a răspuns:

The Woman in Black, Abraham Lincoln: Vampire Hunter, The Darkest Hour, gasesti mai multe pe http://www.cinemagia.ro/filme-horror/?&pn=3

| MrSonnyist a răspuns (pentru silvipisicutza):

Mie mie mi-a placut.Si daca ai fi atent nu e o incurcatura.Asta e problema ta ca nu l-ai inteles.Filmul e foarte tare si MERITA VAZUT!