| ItachiUchiha a întrebat:

Am o intrebare pentru fanii Naruto, cum a murit Neji, fratele meu zice ca va fi omorat dar cum?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gresit,eu am urmaresc manga la zi si Neji am murit deja in timp ce a vrut sa-l protejeze pe Naruto intr-o lupta cu Madara. Eu cred ca tu esti un pic in spate cu serialul.

6 răspunsuri:
| QueenBey a răspuns:

In manga a fost deja aratat cum a murit, poti cauta acolo episodul. In timp ce se luptau toti cu Obito si Madara, parca el a vrut sa-l protejeze pe Naruto de un atac si a fost el lovit si. rest in peace!

| eXtReMaRyWs a răspuns:

Nu e adevarat, Neji nu moarewinking m-am uitat la toate episoadele si inca ma uit, si Neji nu e mort...desi era sa fie omorat de un monstru de a lui Orochimaru dar Tsunade resuseste sa il vindece...Deci, Neji e 100% viu

| tlaura a răspuns:

Nu a murit big grin

| ayase a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce gresit in ceea ce a zis?
Si cum ti-ai dat seama ca e in urma cu anime-ul, in anime nici nu a ajuns la lupta aia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ayase):

Eh eu vorbeam de manga. Scuze de confuziehappy

| Dope a răspuns (pentru eXtReMaRyWs):

Degeaba urmăreşti serialul, că manga e cel mai important. Manga e mai în faţă decât serialul cu vreo 300 de episoade.