| dyanahanako a întrebat:

Am vazut recent un film si nu stiu cum se chema! era cu o familie care se mutase intr-un oras nou si aveau toti probleme. sotia incenziaza un magazin, sotul isi imagineaza mereu cum ii bate pe cei din jur, fiul ajunge popular si afla tot felul de chestii despre cei din scoala lui santajandu-i pe toti, fiica se indragosteste de un profesor si ajunge sa fie cu el... familia asta era urmarita si ii gasesc alti mafioti la un moment dat dar cu ajutorul copiilor scapa de ei

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Filmul se numeste The Family - http://www.imdb.com/title/tt2404311/?ref_=nv_sr_1 cu Robert De Niro

1 răspuns:
| dyanahanako explică (pentru Intruder19):

Aliluia, multumesc :*