| filaret03 a întrebat:

Am vazut Spiderman pe pro-tv acum 2-3 luni dar nu stiu ce parte ii sa va explic cum e:deci parker sau cum il cheama e cu fata aia si a venit mai 3 cu puteri ca el ca sa il omoare pe el...nush bine fiindca nu m-am uitat la tot ...pls ziceti-mi cum il cheama dau funda daca ati iteles cv!

5 răspunsuri:
| hiroyoshi577 a răspuns:

Spider-Man 3
il gasesti subtitrat aici:
http://www. xfilmeonlinegratis. com/2012/02/spider-man-3-online-subtitrat-filme.html

| Konata a răspuns:

Salut!
Se numeste Spiderman 3 unde mai multi ''supereroi'; vin ca sa-l omoare pe Spiderman in timp ce MaryJane se indoiste de faptul ca relatia cu parker va continua dar pana la urma se impaca si se casatoresc love struck.

Numai bine! O seara buna!

| tznkurgn a răspuns:

Spiderman 3

| filaret03 explică (pentru Konata):

Nu e asta..deci apare 3 eroi de pe alte planete are puteri ochi de laser nu mai stiu ce...si a gasit pamantu si a cautat pe cineva mai puternic decat ei si la gasit pe spiderman...

| Konata a răspuns (pentru filaret03):

Atunci cred ca e Spider Man 4. big grin