| Teleaga_Daniel_1997 a întrebat:

Animeuri mega interesante? nu ma pricep

Răspuns Câştigător
| PetruVasilascu a răspuns:

Death Note(poveste captivanta)UN tip omoara oameni cu un carnet
Clasicurile Naruto, One Piece si Dragon Ball(din bacate Dragon Ball si Dragon Ball Z au o animatie veche, dar Dragon Ball super rupe tot)
Helsink Ultimate
Attack on Titan

2 răspunsuri:
| PetruVasilascu a răspuns:

Death Note(un pusti omoara oameni cu un carnet)
Naruto(in afara de fillere)
Dragon Ball(Dragon Ball si Dragon Ball Z au o animatie veche dar poti incerca Dragon Ball Super unul dintre cele mai bune animeuri ever)
Helsink Ultimate
Attack on Titan
Si BLEACH toate astea dupa parerea mea sunt niste opera de arta.

| PetruVasilascu a răspuns (pentru PetruVasilascu):

S-a trimis de 2 ori