| Neluuu a întrebat:

As dori sa revad un film dar nu stiu cum ii spune.Era un american tinut prizonier in Siberia si dupa multa suferinta evadeaza, pleaca pe jos spre Alaska, si fiind urmarit de rusi, trece pana la urma de un vapor imens [ spargator de gheata ] si isi pierde cunostinta fiind salvat de niste eschimosi parca.Dau funda

Răspuns Câştigător
| Sandrailii a răspuns:

As Far as My Feet Will Carry Me? nu sunt sigura.

1 răspuns:
| Neluuu explică (pentru Sandrailii):

Multumesc pentru raspuns.Nu era acesta filmul dar l-am revazut cu mare placere. In acel film era vorba de un mare spargator de gheata care a rupt gheata intre el si urmaritori, si asa a scapat. Iti multumesc oricum si iti dau funda