| pikakatejulia8 a întrebat:

As dosi un serial -film cu ADOLESCENTI,sa fie cu baieti draguti cu patratele care merg la liceu alea alea dar nu paranormale, si sa nu fie plictisitor, mersi :3

Răspuns Câştigător
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Daca iti place ala poti sa te uiti si la:
Undisputed 1/2/3

Si daca te-am ajutat, nu ma supar daca imi dai si o funda laughing

7 răspunsuri:
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Not another teen movie.
American Pie.

| pikakatejulia8 explică (pentru Bucuresti_Rutare_1994):

Mersi dar le.am vazut sad

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns (pentru pikakatejulia8):

Iti pot da unul cu baieti cu patratele laughing dar e mai mult bataie.
Never Back Down

| pikakatejulia8 explică (pentru Bucuresti_Rutare_1994):

K mersi laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"alea alea" - alta disperata

| Camrry a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search

Ai acolo ce vedea mai sus. :)))
Toate fazele sunt din serialul Teen Wolf, deci iti dai seama din titlu ca e paranormal, e chiar misto, are exact ce vrei tu:baieti cu patratele draguti care merg la liceu. :))

Daca vrei uita-te, aia sunt mai tot timpul la bustul gol si o sa-i vezi mai tot timpul facand sport si dusuri... deeeci... :))))

| pikakatejulia8 explică (pentru Camrry):

Mersi mult de tot dar l.am vazut deja :3 si il iubesc ..acm ma uit si la sezonul 5 happy