| LaughOutLoud a întrebat:

As vrea si eu cateva seriale fantasy la care sa ma uita dar sa nu fie foarte vechi si nici the vampire diaries,teen wolf, true blood sau asa. Ofer funda si pentru serialele care urmeaza sa apara mai in colo.Multumesc

Răspuns Câştigător
| xBaSaMaK a răspuns:

Salut!
Incearcale pe astea :

1. Once Upon a Time

2. Game of Thrones

3.The Listener

4.Beauty and the Beast

5.Eureka

Sper sa iti placa... Spor la vizionat!

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Da Vinci's Demons (2013)
Orphan Black (acțiune,dramă, sf.- 2013)
The Secret Circle (2011, dar este doar sez.1, iar serialul a fost anulat)
Game Of Thrones (2011)
Being Human (US-2011)
Once Upon a Time (2011)
Camelot (2011)
Lost Girl (2010)
Being Erica (2009)

| LaughOutLoud explică (pentru xBaSaMaK):

Multumesc mult.La Beauty and the beast ma uit deja.Game of Thrones am auzit ca e foarte tare.As vrea sa stiu in schimb daca are momente horror sau chestii de astea ca ma enerveaza sa ma uit eu linistita si sa imi apara o prostie gen mortaciune pe ecran. Daca ai putea sa imi descrii putin Game of thrones si Eureka ti-as fi recunoscatoare.

| xBaSaMaK a răspuns (pentru LaughOutLoud):

Mai sunt cateva secvente in Game of Thrones Horror dar e super tare serialul...
Eureka sincer nu ma uit la el...

| LaughOutLoud explică (pentru xBaSaMaK):

Multumesc.Ai o funda de la mine big grin

| MaiteHoney a răspuns:

Eu iti recomand 2 seriale foarte bune: Ghost si City Hunter