| BCoMichael a întrebat:

Asta e pentru fanii Naruto: Toate chestiile care ies din Deidara explodeaza?rolling on the floor)))) Pana la urma a murit dar oricum nu mi-a placut de el crying

Răspuns Câştigător
| ピンク a răspuns:

De fapt, daca te uiti atent, nu iese din el. Este o argila exploziva ce o tine intr-un saculet de la brau, pe care o mesteca si o modeleaza cu ajutorul gurilor acelea din maini. Si apropos, Deidara a fost reinviat cu ajutorul jutsu-lui de reanimare de catre Kabuto. big grin Scuze pentru prea multe detalii, sunt fana happy

3 răspunsuri:
| Yanie a răspuns:

Ei bine cam da orice iese mai exact din mana lui sau din elbig grin

| BCoMichael explică (pentru ピンク):

Nu a fost reinviat ci reanimat (adica trupul activ dar fara suflet) cum s-a intamplat si la pain de altfel! Mese pentru raspuns...merita o funda! big grin

| BCoMichael explică (pentru ピンク):

Szc de fapt pain sunt rezultatul la patchbig grin O abilitate a Rinneganului! Bafta