| anonim_4396 a întrebat:

Ati vazut vreun film cu Peter O'Tool? Cum vi s-a parut tipul?

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Da, am vazut.
Tipul mi s-a parut relaxat, elegant, foarte carismatic. Mi-ar fi placut sa faca parte din familia mea, sa-i fiu aproape, sa-l ascult taifasuind la un pahar, era sclipitor si avea mult umor in particular.
Actorul mi s-a parut remarcabil( si n-o spun pentru ca tocmai a crapat ci pentru ca acum mi-ai oferit ocazia happy )

4 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Decât filmul cu Lawrence.
Un actor.
Pe curând!

| mona a răspuns:

Da...Lassie[2005]

| sabin89 a răspuns:

Am vazut si eu Becket (imi plac filmele istorice), cu O'Tool in rolul regelui. A jucat exceptional, ar fi meritat sa castige Oscarul. :-)

| Leocerba a răspuns (pentru sabin89):

Parea destul de...convingator si fara un Oscar pentru interpretare, chiar s-a descurcat si fara acel premiu. Si, tinand cont ca Oscarul a cam ignorat esenta artei si s-a dat cu glamourul in ultima vreme, a ramane fara Oscar cand te cheama O`Toole inseamna a fi de underground, ceea ce-i parca si mai misto.