| RAY a întrebat:

Aveți aici o colecție de filme horror pentru voi.
https://www.allhorror.com/
Spuneți si voi ce top aveți personal

5 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Nu îmi plac filmele horror, nu apreciez demonismul prezentat in filme.

| RAY explică (pentru Legion7X):

Nici eu, alea psihologice - horror -SF, am început sa vad si biografi sa învăț ceva de la alți.

Daca dorești poți lasă si tu lista ta preferata.

| Legion7X a răspuns (pentru RAY):

Nu prea ma uit mai deloc. Urmaresc mult thrillere, drama crimă, îmi plac de ex : John Q, dramă, The Bucket list - ultimele dorinte dramă, Miracles from Heaven - miracole din rai dramă, calul de lupta razboi, operațiunea de recuperare 2020, intrusul 2019, sicario 2015, închisoarea îngerilor etc

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Fratele meu eu ma uit doar la filme de dragoste

| Lukasssz a răspuns:

Imi place la nebunie filmul Donnie Darko