| Anonymouse89 a întrebat:

Benzile desenate cu Naruto Shippuden de pe manga sunt la fel ca episoadele sau?

Răspuns Câştigător
| LostSoulInGalaxy a răspuns:

Aici ai manga din Shippuden si acolo la Manga iti arata Naruto Gaiden cu copii lor eu am citit si chiar iti recomand sa tragi o privire.E foarte fain.Succes...Sper ca te-am ajutat :3
http://anime3kage.info/manga/naruto-manga/

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Într-o oarecare măsură sunt la fel.

| Lighter a răspuns:

Da, sunt la fel, doar ca anime-ul are foarte multe fillere care in manga nu sunt. Deci, daca nu ai timp pentru sute de episoade care nu sunt necesare mai bine citesti manga.