| Florentaa10 a întrebat:

Cum se dezactivează chestia asta cu VPN? Voiam să mă uit la un film și tot îmi apare "Nu și-a găsit adresa IP serverul respectiv."
ori "Pentru a va conecta la acest site trebuie sa dezactivați VPN". Am umblat peste tot.

3 răspunsuri:
| vatadezahar24 a răspuns:

Ce fel de VPN ai? Fii mai specific un pic. Vezi totuși să nu ai un antivirus care vine cu tot cu VPN la pachet.

| Florentaa10 explică (pentru vatadezahar24):

Chiar nu știu ce VPN am, unde pot afla?

| vatadezahar24 a răspuns (pentru Florentaa10):

Bună! Scrie in bara de search VPN si vezi daca iti ofera rezultate, daca nu, in dreapta in bara de windows trebuie sa ai o sageata mai mica care arata in sus, vezi acolo ce aplicatii ruleaza in background. Daca nu gasesti urma de VPN pe acolo, incearca alt browser, s-ar putea ca browser-ul tau sa aiba VPN integrat ca extensie in el.