| Suki111 a întrebat:

Bună, acum câțiva ani am văzut un film despre o femeie care se muta la țară (undeva in sudul Franței, nu stiu sigur, dar estetica era una cottagecore) țin minte ca a cumpărat un conac pe care avea de gând sa îl renoveze. Imi amintesc ca avea o piscina in curte, veche, acolo s-a întâlnit cu un bărbat pentru ca rămăsese blocată si cred ca a strigat dupa ajutor. Dacă știți ceva va rog sa ma ajutați.

Răspuns Câştigător
| Vioricamrg1 a răspuns:

Este cumva Zidul? Filmul în care femeia nu mai putea sa iasă din oraș și era împiedicată de către un zid invizibil?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi și
Under the Tuscan Sun (2003)
https://www.cinemagia.ro/......anei-5891/

| Suki111 explică (pentru floresdemayo):

Da, ăsta e. Mersi mult!

| Danut2210 a răspuns:

"Falling inn love" 2019 exact asa se scrie, dar cred ca acțiunea are loc în Noua Zeelanda. Mi se pare ca e și pe Netflix si se numește,, hanul cu noroc". Vizionare plăcută!

| Suki111 explică (pentru Danut2210):

Nu e ăsta, l.am vazut de mai mult timp, câțiva ani… poate 10 mai exact.