| Vlad_Airinei_1998 a întrebat:

Buna,acum ceva timp am inceput sa caut spectacolele celor de la Vacanta Mare.Am gasit o mare parte din ele dar nu am gasit urmatoarele spectacole:"Noi nu suntem normali","Careul de asi","Prostii Caritasului","Go West","Romanu si spaniolu"
Ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| Vlad_Airinei_1998 explică:

Dau funda!

| trăncănici a răspuns:

Intră pe You tube şi scrie în search vacanta mare boier moflea.

| Vlad_Airinei_1998 explică (pentru trăncănici):

Eu am nevoie de acele spectacole happy

| trăncănici a răspuns (pentru Vlad_Airinei_1998):

Http://youtu.be/_L_W_JudXWo, http://youtu.be/7KwgSmizJFg. Vezi ă tot acolo mai găseşti spectacole.

| Vlad_Airinei_1998 explică (pentru trăncănici):

Nu pot sa deschid link-ul

| George_George_1991 a răspuns:

Https://www.tokyvideo.com/video/vacanta-mare-go-west-spectacol-vechi#ath aici ai spectacolul Go West! Restul am cautat și eu și nu am găsit!