| assama a întrebat:

am vazut un film cu zac efron si nu mai stiu cum se numeste... era cu iubita lui si un prieten si se duc la schi...si in timp ce urcau cu telescaunul, s-a blocat. zac sare de acolo sa ii salveze pe cei 2 si il mananca lupiisad la sfarsit supravietuieste numai fata. stiti cumva cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Filmul se numeste Frozen (2010), insa nu joaca Zac Efron. Vezi trailerul http://www.imdb.com/video/imdb/vi1237648409/

1 răspuns:
| assama explică (pentru Diabolique):

Nu imi mai aduceam bine aminte. multumesc