| oiegas20 a întrebat:

As dori parearea voastra despre cel mai bun serial vazut de voi, care vi s-a parut ce-l mai bun si de ce? Eu am vazut Lost si Fringe, doua seriale incredibil de bune.As dori sa incep iar ceva dar care sa si merita, nu Preason Break. Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| agentul007 a răspuns:

Am vazut si eu Fringe, un serial super.

Daca vrei ceva in genul lui Fringe, adica ceva mai SF, poti sa te uiti la Heroes(2006-2010).

Alte seriale care le-am vazut sau care inca nu s-au terminat:

Prison Break(2005-2009)

Sherlock (2010-)

White Collar (2009-) are 4 sezoane

Arrow(2012-) 1 sezon

Da Vinci Demon's (2013-) 1 sezon

Elementary (2012-)

Walking Dead (2010-)

Suits (2011-)

Person of Interest (2011-)

Cel mai mult mi-au placut: Prison Break, Sherlock, White Collar, Da Vinci Demon's dar si celelalte sunt bune.

E de ajuns sa vezi un episod doua din ele si nu ai sa te mai opresti.

3 răspunsuri:
| mihaelaalol a răspuns:

Iti recomand serialul Once upon a time(l-am vizonat cu drag, cele 2 sezoane in 4/5 zile). Serialul are ca locuri 2 lumi:una reala si una fictiva.Insa,personajele reale(care odata erau fictive) nu isi mai amintesc ce si cine au fost in lumea fictiva si isi continua vietile intr-un oras oarecare, ca niste cetateni normali.Tot ce le reaminteste ce erau odata, este o carte magica(mai multe nu mai zic, te las pe tine sa afli).Il recomand pentru ca mi-a placut mult cum trece de la lumea reala, la cea fictiva(actiunile difera, insa personajele sunt aceleasi(nu au acelasi nume ca in lumea reala).O sa vezi ca mai sunt momente mai siropoase intre personaje si alte chestiibig grin
sper ca a fost de ajuns ce am scris mai sus si ca ai intelesbig grin

| Dumitrescu_Monica_1992 a răspuns:

Supernatural
Pretty little liar
The vampire diaries
True blood

astea sunt mai mult cu vampiri, fenomene supranaturale, vrajitoare...pretty little liar e un film normal cu 4 adolescente, dar e super merita vizionat. sper ca te-am ajutat.paa

| oiegas20 explică (pentru mihaelaalol):

Suna interesant big grin