| anonim_4396 a întrebat:

As vrea cateva seriale gen Chasing Life, The Vampire Diaries, ma refer la tachinarile de la inceput, la genul de relatie baiat rau-fata cuminte. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| elenaelenaelenaelena a răspuns:

Fiindca tot ai pomenit de vampiri, iti recomand Twilight (uita-te la toate 4 insa nu mizez pe ultimul. E ok sa te uiti ca sa vezi ce s-a mai intamplat dar nu-i genial ultimul film din seria Twilight). De asemenea, Pride and Prejudice! Oh... e -adorabilcios- filmul! O tachinare continua! Iar daca vrei ceva care sa nu fie SF sau cu atitudinea de pe timpul bunicii, uita-te la Tres Metros Sobre El Cielo si Tengo Ganas De Ti (asta-i continuarea). E un film care atinge acolo unde trebuie orice tanar/a. Astept pareri!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nora pentru mama

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru elenaelenaelenaelena):

Twilight si tres metros sobre el cielo, le-am vazut. O sa ma uit si la pride and prejudice si o sa-ti zic cum mi s-a parut. Multumesc frumos