| DiannaSj a întrebat:

Aseara la ora 12:00 am pierdut episodul din Nini de pe Disney Channel..Imi puteti spune numarul episodului.si un link daca aveti cu episodul de aseara. Multumesc si dau Funda. happy

Răspuns Câştigător
| lexualex11 a răspuns:

Http://www.desene-animate-online.net/......-date.html aici e link-ul cu toate episoadele din nini sper ca sunt am fost folositor

11 răspunsuri:
| SmoKeM a răspuns:

Parca 42 funda?

| DiannaSj explică (pentru SmoKeM):

M-ai si lamurit. "Parca" mai ceri si funda. ai macar un link ceva cu episodul de aseara? si poate primesti funda.winking

| DiannaSj explică (pentru lexualex11):

Dar stii ce episod a fost aseara? puppy dog eyes

| Yin a răspuns:

Aseara a fost ep 90.

| lexualex11 a răspuns:

Cred ca a fost 42 cum a spus si roby

| DiannaSj explică (pentru Yin):

De unde stii?

| Yin a răspuns (pentru DiannaSj):

Am cautat pe net.

| esco a răspuns:

La varsta ta te mai uiti la desene animate?

| DiannaSj explică (pentru esco):

Astea nu sunt desene animate! E un serial dar nu de desene animate!

| esco a răspuns (pentru DiannaSj):

Aaaa am inteles, despre ce e vorba?

| DiannaSj explică (pentru esco):

Http://www.desene-animate-online.net/......-date.html poti sa urmaresti aici sau pe Disney Channel seara la ora 12:00 e fain serialul.;) e vorba de o fata care se deghizeaza intr-un barbat care zice ca e varul ei dar ea e de fapt. m-am uitat la ultimul episodul cand ii spune barbatului pe care il iubeste ca l-a mintit in legatura cu nicolas ("varul ei") si el se supara pe ea si nu se mai casatoresc dar intr-un sfarsit se impaca si tot se casatoresc.