| FightLoveHope a întrebat:

Aveti idee de ce urmatorul din The vampire diaries apare tocmai pe 16 martie? Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| LollypopMe a răspuns:

Nu! Stii ntu?laughing Ce suntem noi? Regizori?

| FightLoveHope explică (pentru LollypopMe):

Ma gandeam ca s-a facut public motivul, dar se pare ca Maria Ta nu a prins ideea si prefera aroganta.

| Theodora_Dragomir_1972 a răspuns:

Asa au decis producatorii din cate stiu. Episoadele nu apar din saptamana in saptamana obligatoriu.Eu sunt fana si cred, de fapt sunt sigura ca merita asteptarea.

| mariacris98 a răspuns:

Serialul a luat o pauza, asa cum s-a intamplat si de Craciun.