| Lovelypeaches100 a întrebat:

Aveti idei de seriale/filme pe Netflix de preferabil? Also am terminat the queen’s gambit ieri! Recomand! Un serial genial!

10 răspunsuri:
| Andrei356 a răspuns:

Recomand ca seriale: Vikings, Breaking Bad, Narcos, Peaky Blinders, Prison Break, Lucifer, Frontier, The Vampire Diaries

| Andrei356 a răspuns:

Recomand ca seriale Vikings, Breaking Bad Narcos, Peaky Blinders, Prison Break, Lucifer, Frontier, The Vampire Diaries

| Ralucaacular2019 a răspuns:

La Bruja

| wexceptional a răspuns:

Am vazut queen’s gambit e misto de tot recomand sa treci la Anna cum fac eu

| Martianulllll a răspuns:

La Casa De Papel, The Sinner, Stranger Things, Narcos, Lucifer, etc... depinde si de ce iti place tie laughing

| geoor a răspuns (pentru Andrei356):

Breaking bad e foarte interesant, adaug și The Sopranos. Dar breaking bad cu siguranță merită văzut

| AlexN77 a răspuns:

To the lake - foarte bine filmat, cadre faine, poveste buna.

| Andrei356 a răspuns (pentru geoor):

E cel mai bine cotat serial, eu il recomand, dar și celelalte mai puțin ăla cu vampiri îs belea, ăla cu vampiri l-am pus ca am zis poate te pasionează laughing

| Vasile2003 a răspuns:

Acestea sunt serialele pe care eu le-am văzut și care chiar mi-au plăcut. Ti le recomand cu drag. Vizionare plăcută!

1. Teen wolf (6 sezoane)
2. Riverdale (4 sezoane)
3. The New Pope
4. The Young Pope
5. Lara (3 sezoane)
6. Shadowhunters ( 4 sezoane)
7. Legacies (2 sezoane)
8. The 100( 7 sezoane)
9. Sex education(2 sezoane)
10. The Witcher (sezonul 1)
11. Terra Nova (1 sezon)
12. 13 reasons why (4 sezoane )
13. Chiling Adventure of Sabrina ( 3 sezoane )
14. A Discovery of Witches ( 1 sezon)
15. Sense 8 (2 sezoane)
16. Lost in space ( 2 sezoane)
17. Travelers (3 sezoane)
18. Another life ( 1sezon)
19. Messiah (1sezon)
20. Merlin ( 5 sezoane)
21. Ultimul protector al orasului (4 sezoane)
22. Luna nere ( 1 sezon)
23. Expresul zăpezii ( 1 sezon)
24. Ordinul secret ( 2 sezoane)
25. Salvation (2 sezoane)
26. Vesnic vrăjitoare (2 sezoane)
27. Nowhere boys (3 sezoane )
28. The Oa (2 sezoane )
29. The Flash (6 sezoane)
30. Blestemata (1 sezon)
31. Raised by wolfes (1 sezon)
32. The secret circle (1 sezon)
33. Charmed (2 sezoane)
34. Lost (6 sezoane)
35.Peaky Blinders
36. Dark
37.Breaking Bad

| dragodana a răspuns:

Salut!
The witcher. Fantasy.