| Ioanantonia a întrebat:

Buna bai,cand apare filmul So Undercover by Miley Cyus, am citit pe net tot felul de aberatii cum ca ar fi aparut in 2011, bai fratilor cum sa apara in 2011 daca atunci a aparut The Last Song, si in 2012 a aparut LOL(genial film),iar So Undercover sunt mai mult decat sigura ca este ultimul ei film lansat, va rog sa imi spuneti cand apare in Romania, la cinema sau DVD!

Răspuns Câştigător
| pricopgeorgecatalin a răspuns:

Ceau, uite aici poate te ajuta: http://www.imdb.com/title/tt1766094/

8 răspunsuri:
| busuioc23 a răspuns:

13 februarie apare pe dvd

| Petreus_Aura_1975 a răspuns:

12 ianuarie pe dvd sigur suta la suta
am primit informati foarte importante

| Dots a răspuns:

Stiam ca in februarie dar acum. apare ceata happy

| DoNE a răspuns:

Greu ii sa cauti pe net asa-i?
http://www.imdb.com/title/tt1766094/releaseinfo
Pe 3 a aparut R5 (in Rusia si o parte din Asia) si in 5 a fost scos DVDu si in America, o sa apara pe net zilele urmatoare, putea fi scos mai repede dar cum e un film de **** nimeni nu il asteapta.

| Avocado7 a răspuns:

Nu stiu

| Ioanantonia explică (pentru Avocado7):

Daca nu sti dc ai raspuns?raised eyebrows

| Avocado7 a răspuns (pentru Ioanantonia):

Ca sa iti arat ca nu stiu. big grin Scuze, Oricum si eu eram foarte curioasa cand apare.

| Ioanantonia explică (pentru Avocado7):

Ok