| alexandra2859 a întrebat:

cand o sa iasa bona mea e un vampir sezonul 2?

Răspuns Câştigător
| TaviPolistu a răspuns:

Nu o sa mai iasa. Vanessa Morgan(Sarah) si-a dat demisia de la locul de munca(Disney Channals-My Babysistter 's A Vampire)Asta e ce mi-a zis ea(Vanessa Morgan). Adresa de Facebook a ei: http://www.facebook.com/profile.php?id=100003340931605

16 răspunsuri:
| Jolley a răspuns:

Habar n-am, dar dupa mai mult timp caci pana o cumpara romani nostri creca trec si la sezonul 3 laughing))

| TaviPolistu a răspuns:

Funta?

sper ca ti-am fost de ajutor big grin
big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| alexandra2859 explică (pentru TaviPolistu):

Pe bune, chiar crezi ca ea are facebook?

| TaviPolistu a răspuns (pentru alexandra2859):

Da.am vorbit cu ea acum 2 zile big grin

| MissVamp a răspuns (pentru alexandra2859):

Pai are facebook!

| Flöricicä a răspuns:

Hei,intrebarea e vechie, dar raspunsul caruia i.ai dat funda e gresit! Sezonul 2 din Bona mea e un vampir este deja pe Disney Channel America si au aparut 2 episoade pana acum, urmand ca pe 20 iulie sa apara al treilea si asa mai departe. Eu le.am vazut pe cele doua pe net, dar in engleza:D Uite un link: http://www.tv-links.eu/tv-shows/My-Babysitter-s-a-Vampire_26254/

| alexandra2859 explică (pentru Flöricicä):

Ce pot sa fac ca sa te rasplatesc pentru raspunsul tau? iti multumesc.

| Flöricicä a răspuns (pentru alexandra2859):

Ma bucur ca te.am putut ajuta happy

| elisa820 a răspuns:

Crezi ca acel facebook este a lui Vanessa Morgan. TavilPolostul sa stii ca foarte multi oameni se dau drept ea sau alte fedete. Poate ai vorbit cu un om care s-a dat drept ea sau cine stie chiar ai vorbit cu ea. Dar este cam imposibil sa gasesti facebookul lui Vanessa Morgan pentru ca omeni se dau drept ea.

| alexandra2859 explică (pentru elisa820):

Te adresezi mie sau lui TaviPolistu sau lui wonderwarriorwoon pentru ca eu stiu asta foarte bine.

| elisa820 a răspuns (pentru alexandra2859):

Nu tie!

| alexandra2859 explică (pentru elisa820):

Ok.

| AristotelDenis a răspuns (pentru TaviPolistu):

Nu i-ai fost mai bine nu faceai coment sa iti dea funda degeaba
trebuia sa primeasca floricica

| alexandra2859 explică (pentru AristotelDenis):

I-am dat funda pentru ca nu stiam ca o sa mai iasa.

| Cristian_Andreea_1994 a răspuns:

In curand