| sandutz96 a întrebat:

Caut un film de foarte mult timp era cu Chuck Norris.Filmu este despre o familie care a fost omorita intr-o noapte si a ramas in viata doar baiatul care sa ascuns sub pat.Chuck Norris era pentru el unchi sau nu stiu ce,si l-a invatat sa se lupte sa impuste ca sa creasca mare sa se razbune pe cei care i-au omorit familia. Stie cineva filmu asta?Care imi spune numele dau fundita.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| instinct a răspuns (pentru lascuiulian92):

La videoclipul acesta laughing minutul 1:58 este extraordinar! chuck norris rulz!