| erema a întrebat:

Ce filme animate ştiţi? Să fie gen. Alba ca zăpada, O poveste încâlcită, Gnomeo şi julieta, Prinţesa şi broasca. Frumoasa şi bestia. Înţelegeţi... Un el şi o ea care se îndrăgostesc. Vă rog mult, ajutaţi-mă!happy

Răspuns Câştigător
| MeridaOcean a răspuns:

Mulan ( I si II) love struck Regele leu 1, 2, 3 (2 e cel mai frumos), ice age ...cam astea, restul s-au spus si mai jos.:d fundita?

12 răspunsuri:
| sarah2012 a răspuns:

Stiu unul numai ca nu este animat. Dar ma gandesc ca vrei sa te uiti. Se numeste,, O floare si 2 gradinari". Dar, repet, nu este animat.

| NicoNicolletta a răspuns:

Frumoasa din padurea adormita, Cenusareasa, Aladin, Mica Sirena. Funda?

| iulya23 a răspuns:

Cenusareasa
frumoasa adormita

| vali1985 a răspuns:

Tarzan
Alladin
Mica sirena.

| erema explică (pentru NicoNicolletta):

Le ştiu pe astea...

| erema explică (pentru sarah2012):

E frumos filmul; o poveste de dragoste, e indian, nu?

| Empathizer a răspuns:

Pe langa cele de mai sus - Shrek.

| erema explică (pentru Empathizer):

L-am văzut şi pe ăla...

| erema explică:

L-am văzutlaughing)

| iInfinityDarkness a răspuns:

Incearca alba ca zapada si razboinicul vanator.Doar ce a fost pus in cinematografe.

| Catalina999 a răspuns:

Rio Madagascar 3

| erema explică (pentru iInfinityDarkness):

Nu mi-a plăcut deloc. Nu înţeleg de ce i-au dat Ei rolul lui Alba ca Zăpada. Nu. În fine.