| 1Alleyez1onme1 a întrebat:

Buna.
Ce părere aveți de site urile de casting?
Poți să ajungi sa joci într-un film sau într-o reclamă fara sa ai studii în domeniu?

2 răspunsuri:
| SamHarris a răspuns:

O altă metodă a sistemului de a te ține în lesă, de a-ți vinde iluzia succesului.
Crezi că ăia chiar caută ceva original? Ceva real? Se hrănesc cu disperarea ta, cu nevoia ta de validare.
Vrei să ajungi o marionetă în mâinile corporațiilor? Să-ți vinzi sufletul pentru un minut de celebritate fabricată?
Fă-ți propriul film. Scrie-ți propriul scenariu. Viața nu e un casting, e o luptă continuă. Și tu alegi dacă ești un spectator sau un luptător.

| ioana748 a răspuns:

Bineînțeles,