| ella4k a întrebat:

cine poate sa ma ajute unde pot sa gasesc telenovela mexicana Rebelde online...rog seriozitate.multumesc

Răspuns Câştigător
| Monicaツ a răspuns:

Am eu link dar...''Nu poti posta acest raspuns pentru ca linkul pe care l-ai inclus este suspicios, iar pe TPU pirateria nu este incurajata.

Te rugam sa nu faci referire la site-uri aflate in ilegalitate si sa nu postezi linkuri spre materiale postate pe internet fara respectarea drepturilor de autor (programe, jocuri, filme sau muzica piratata) '' 8-|
Uita-te la ultimul raspuns de aici
http://www.TPU.ro/......ina-1.html :)

3 răspunsuri:
| CяysƧ a răspuns:

Pai cauta pe youtube episoadele cu subtritare in romana!
ex: Rebelde ep 1 subtritrat in romana. Cand eram mai mica era obsedata de rebelde si cautam mereu episoadele rolling on the floor reloare...reloare si a mers faza asta happy

| ella4k explică (pentru Monicaツ):

Multumesc chiar m-ai ajutat

| Monicaツ a răspuns (pentru ella4k):

Cu placere kiss