| CriCos a întrebat:

cine urmareste Dill Mill Gayye(intalmirea inimilor) de pe prima tv la ora 14 00? eu cred ce e superbbb filmul. Dar am aflat ca are foarte multe episoade si ca in sezonul doi riddhima(shilpa anand) va fi inlocuita cu jeniffer winget sau ceva de genuthinking si acum sunt foarte dezamagita...nu vreau sa o inlocuiasca.Si nici nu se saruta si nici sfarsitul nu e prea stralucit.sad si am uitat sa spun ca imi place la nebunie karan van gover(aarman)love strucklove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| Andreea_7940 a răspuns:

Inca ceva serialul are 700 de episoade (30 minute un episod).In Romania vor fii 350episoade! (daca cei de la prima dau toate episoadele)

13 răspunsuri:
| job a răspuns:

Pai.nu cred c-o inlocuieste! Sunt doar zvonuri!

| kukuy a răspuns:

Eu urmaresc acest serial e superblove struck
da stiu pacat nu o sa fie ca sezonul 1
crying
da oricum o sa se intoarca ridhimahappy
da armaan e dragut si mie imi place de el

| andreyutza_9981 a răspuns:

E un serial minunat.eu una il ador as vrea sa vad mai multe episoade, dar nu se poate...si eu am vazut pe net ca o sa o inlocuiasca pe riddhima, sunt chiar si poze pe net si am si secvente din film si cred ca este adevarat, imi pare rau ca eu o ador pe shilpa anand e o minune de fata sadsad nu ar trebui sa o schimbe

| AlexaS a răspuns:

Si mie imi pare rau ca e inlocuita sad da de acum din sezonul 1(serialul are 700 de ep)
Shilpa v-a reveni in sez 2 ca si Doctor Shilpa si va fi sora vitrega a noii rithima(jenifer).
E cam aiurea da e bine ca v-a reveni Ritsy love struck chiar daca nu v-a avea acelasi rol.
PS:si eu il ador pe Karan Singh Grover e foarte chipes X1000 love struck si Silpa e superba.

| kukuy a răspuns:

Da pacat ca o schimba da nu cu jennifer (jennifer va aparea mai tarziu)cateva episoade nu stiu cate va fi sukirti kandpal dupa aia vine jennifer winget

| Andreea_7940 a răspuns:

Ridhima (Shilpa Anand) ultimul episod in care apare este 164. Apoi in 165 apare noua Ridhima (Sukriti Khandpal ) dar tocmai la FINALUL episodului.Dar o schimba iar si vine o a 3 Ridhima Jennifer Winget care ramane pana la final.Prima Ridhima (Shilpa Anand) revine in serial dar mai e pana atunci.dar nu va reveni tot in rolul Ridhimei...ci un alt rol care va purta numele ei "Shilpa" si va fi sora Ridhimei.Se va indragosti de Armaan si se vor tine numai de glumite intre ei dar din pacate la final nu raman impreuna. Shilpa plecand cand descopera adevarul.pe cine iubeste Armaan.Eu am fost fana Armaan si Riddhima 1 (Shilpa Anand) si de asemenea mi-au placut tare mult Armaan si Shilpa! Ma refer la personaje...dar imi plac si ei ca actori.

| Nosensegyrl a răspuns:

Eu urmaresc filmul e adevarat e superb il ador si in sezonul 2 nu jennifer winget va aparea ea va veni mai tarziu mai intai vine Sukriti Khandpal si ea joaca bine si.da karan singh grover e foarte cool si frumos si il ador

| Lllaw a răspuns (pentru Andreea_7940):

Dar in afara de youtube mai poti vedea unedva filmul? ( toate cele 700 de ep )

| Andreea_7940 a răspuns (pentru Lllaw):

- http://apni.tv/serials/dill-mill-gaye.html
Scrie pe google "Dill Mill Gayye episodes" si gasesti mai multe...

| Mandark a răspuns:

Sukriti Khandpal mi s-a parut cea mai draguta Ridhima si cea mai timida pacat ca a schimbat-o...

| alinutza_9108 a răspuns (pentru Mandark):

Daca vrei so vezi pe sukriti khandpal o poti vedea in filmul pyaar kii ye ek kahaani (iubire intunecata )

| Mandark a răspuns (pentru alinutza_9108):

Stiu mulumesc happy