| Cofsfsjkfsfjk a întrebat:

Buna dragi prieteni! m-ati putea ajuta sa gasesc niste filme gen " An education "? cu fete care se indragostesc de barbati mai in varsta... laughing) :*

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te tenteaza viata de parazit? Numai capusele profita de gazde indiferent de varsta.
Vezi Heartbreakers, e ceva asemanator...numai ca ele au transformat dragostea intr-un sport banos.

| Holocaust a răspuns:

La belle personne
...se potriveste oarecum.

| Cofsfsjkfsfjk explică (pentru Holocaust):

Despre ce e vorba?happy

| Holocaust a răspuns (pentru Cofsfsjkfsfjk):

E despre o tipa care ajunge la un liceu(asta dupa ce i-au murit parintii,parca).Un coleg se indragosteste de ea,devin o pereche, dar apoi el vede ca exista o legatura intre ea si profesorul ei de italiana parca, si se sinucide.
Sfarsitul ai putea sa-l vezi si tu, ca daca-ti spun tot ce se intampla, nu va mai avea farmec.:p
http://www.youtube.com/watch?v=wmP6QNebjwQ

| Cofsfsjkfsfjk explică (pentru Holocaust):

Multumesc multlaughing:*