| XxFlaviaxX a întrebat:

Ieri mi-a povestit o prietena despre un film care, dupa rezumatul ei, mi-a starnit curiozitatea. Din pacate nu mai stia cum se numeste.
Deci, A zis ca era despre un tip care avea familia implicata in chestii cu mafia, sau droguri doar. Ceva de genu. Si el se indragosteste de o fata pe care la un moment dat o lasa spre binele ei. Trec anii si ea se casatoreste si are 2 copii. Fata ii moare si baiatul ii e bolnav si are nevoie de un transplant de inima.
Un prieten comun deal tipesi asteaia si de al tipului moare i ei sunt chemati la inmormantare de catre ceva ruda de a decedatului. Si acolo ei se reintalnesc. Hmm, cica le-a fost lasata mostenire ceva casa sau ceva de genu de la decedat si acolo tipul ii spune ca inca o mai iubeste.
El ramane cu ceva ruda sau ceva de genu pentru ca taica-so vrea sa-l omoare si in fine... el ajunge impuscat si inima lui ajunge la fiul tipei si ea doar peste un an afla...
Da, deci cam asta ar fi. Va rog, imi puteti zice cum se numeste filmul? :*

2 răspunsuri:
| ishallhelpyou a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt1250406/ Sper ca asta este, este un episod dintr-un serial - Flashpoint

| XxFlaviaxX explică (pentru ishallhelpyou):

Nu era serial... :c