| ToxicG a întrebat:

In Pretty little liers(serial nu carte) "-A" este?

Răspuns Câştigător
| Simina1619 a răspuns:

Sunt mai multi ce fac parte din echipa A, a fost si toby si mona dar au iesit si e si o fata blonda cu o geaca rosie "red coat". Inca se filmeaza deci nu stim nici noi.

P.S. sper ca nu vrei sa spui asta cuiva care se uita la serial si nu a ajuns acolo, nu?hee hee

2 răspunsuri:
| ToxicG explică (pentru Simina1619):

Eu am ajuns la faza cu Toby si Mona, la ep 12 sezonul 3. si mie s-a parut wow ca Toby e parte din "-A". De asta am intrebat.

| Anonim25382 a răspuns:

Eu am vazut si ultimul episod care s-a difuzat si s-a descerit ca Ezra este A, si daca mai vrei sa stii ceva, Alison este in viata.