| ioana_3915 a întrebat:

in serialul coreean k-pop extreme survival cand isi da seama ca el este de fapt ea ( cine a vazut serialul stie despre ce vorbesc happy )

Răspuns Câştigător
| KamiM a răspuns:

In episodul 9 afla. Ea recunoaste in fata tuturor.

2 răspunsuri:
| karmenkelly a răspuns:

Buna, Park Ki-Beom (interpretat de actorul si cantaretul corean Tagoon) a banuit inca de la formarea trupei M2 Juniors ca Ji Sung Yeon e fata. Faptul ca ea se ascundea de toti cand a vrut sa se schimbe si ca dna Sef de Echipa Han (interpretata de actrita Park Hyo-Joo) a luat-o dintre baieti sa se schimbe a dat acestuia de banuit. De aceea cand era in firma a cautat sa spioneze pentru a se convinge si asa a ajuns sa spioneze, precum spionii in filmele istorice coreene care spioneaza dusmanul in tabara inamica faptul ca Ji Sung Yeon (interpretata de actrita Ko Eun-Ah) e fata si pe deasupra si nepoata presedintelui de la Sunny (interpretat de actorul Hong Kyung-Min). Astfel, Park Ki-Beom a dezvaluit totul intr-o discutie avuta cu colegii lui si asa a auzit si celebrul „superstar" de la trupa „M2", Kang Woo Hyun (interpretat de actorul Park Yoo-Hwan) ca Ji sung Yeon e fata, plimbandu-se prin firma pentru a da de ea. Kang Woo Hyun isi daduse de ceva vreme seama (dinainte sa afle) ca se indragostise de ea dar isi alungase gandul acesta pentru ca stia si inca credea ca ea e baiat, de aceea s-a indoit de acest lucru pana in momentul aflarii adevarului. Iti sugerez sa il urmaresti ca e foarte fain si nu e lung, numai 14 episoade pe care eu l-am vazut in trei zile. Vizionare placuta!

| karmenkelly a răspuns (pentru KamiM):

Nu e chir asa. Afla dupa ce Park Ki-Beom a spionat si a aflat, dezvaluind el tot adevarul.