| IngeruMeuCurcubeuTau a întrebat:

Buna ma ajutati va rog?! Am auzit ca acest clip https://www.youtube.com/watch?v=HgPXKdiVpVk este defa[t si un film (sunt secvente scoase din film)
INTREBAREA:Filmul este Nruto sau ce este? Daca este altceva decat Naruto puteti va rog sa imi dati un site undE sa il vad?

Răspuns Câştigător
| AlexanderTheG a răspuns:

NU....nu e vorba de niciun fil ci de un OVA Naruto, care se numeste....ai aici linkul unde poti sa ile vezi, e destul de mare ova-ul asta, e cel mai mare.
http://narutofan.forumulmeu.ro/t465-ova-5-shippuu-konoha-high-school

3 răspunsuri:
| IngeruMeuCurcubeuTau explică:

Ms mult! Dar vad ca zice Capitolul... partea I.Are mai multe parti?

| AlexanderTheG a răspuns (pentru IngeruMeuCurcubeuTau):

Desigur, are in jur de 13, doar ca in romana sunt traduse doar 6, restul le-am tradus eu, doar ca acum trebuie sa le salvez dupa urmeaza sa le urc si pe net...e foarte interesant, te sfatuiesc sa te uiti la ele.

| IngeruMeuCurcubeuTau explică:

Deja am inceput sa ma uitlaughingrolling on the floor