| yoonny a întrebat:

mai demult am vazut un film pe prima cu o fetita si cu maicasa care aveau o casa langa o prapastie, iar prapasia era langa o apa si mi se pare ca femeia a avut un vis ca cadeau oile in acea prapastie si mai era si o fetita fantoma... iar filmul mi se pare ca se numea intunericul dar nu mai stiu sigura.

Vreau si eu un link unde as putea sa-l vad din nou.

fundabig grin

Răspuns Câştigător
| laimka9 a răspuns:

Salut...ai absoluta dreptate,filmul se numeste intunericul, dar daca cauti in romina nu cred sa gasesti, in orce caz eu nu am gasit.Cauta THE DARK 2005, eu sunt sigura ca acesta este filmul pe care l-ai vazut tu ...vizionare placuta.

4 răspunsuri:
| BiGaBi a răspuns:

Filmul de care spui tu se numeste Silent Hill. Uite aici un link sa il vezi. http://www.filme-net.com/2011/04/silent-hill-online-gratis-2006.html sper ca te-am ajutat. Funda?

| yoonny explică (pentru BiGaBi):

Nu este acest filmul pe care l-am vazut eubig grin

| aladinbeci a răspuns:

Yoonny, sunt de acord cu ce ti-a raspuns userul laimka9. Cred ca este vorba despre filmul The Dark(2005), cu Sean Bean si Maria Bello.

| yoonny explică (pentru laimka9):

Dap...The dark 2005 este filmu pe care l-am vazutbig grin mersi