| M2000 a întrebat:

Buna, mi-am adus aminte acum de un film in franceza cu o fetița mică blonda care trăia cu mama ei, care a fost omorâtă de un băiat mult mai mare ca fetița si care a încercat sa o violeze si avea o căsuța pe mare cumva si acolo a ascuns cadavrul lui pentru ca l-a împușcat, dar nu ii mai știu numele, ma poate ajuta cineva?

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Din ce an era filmul?
Mi-aduc aminte de un film, care a fost la TV, postul TCM, dar era de prin anii 70 si nu era francez....Insa, tot cu o fetita blonduță.

Update:

The Little Girl Who Lives Down the Lane

| Simpatic a răspuns (pentru floresdemayo):

Pff tie nu iti scapa niciun film, esti un fel de margareta nistor al TPU happy

apropo cum ti se pare ultimul batman (2022)?

| M2000 explică (pentru floresdemayo):

Din 1900 și ceva chiar nu mai știu exact

| saftaiiustin a răspuns:

Ratchet and Clank

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru Simpatic):

@ Simpatik, ești drăguț, ca de obicei, dar sunt o multime pe care nu le-am vizionat. Și o multime pe care le-am vizionat.
Uite, nu am văzut încă Batman (2022). Nu m-am grăbit, fiindcă nu e genul meu, dar o să-l vizionez pentru că joacă Robert Pattinson.
Nu imi prea plac filmele cu supereroi, de la Marvel Studios, Spider-Man, Black Panther, X-Men, Captain America, The Dark Knight, Jocker, Catwoman, Blade...