| croissant a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul Emperatriz care va fi difuzata dupa terminarea telenovelei La fuerza del destino ( Forta destinului) Credeti ca va fi mai buna decat aceasta telenovela?

Răspuns Câştigător
| dana90 a răspuns:

Nu stiu dar un lucru stiu sigur forta destinului o ador

10 răspunsuri:
| Rebecutza999 a răspuns:

Cred ca emperatriz ii ma faina

| Minnie_6826 a răspuns:

Am urmarit din prima seara si vreau sa zic ca imi place foarte mult.Acaptivant! Gabriela Spanic e cea mai buna actrita!

| Minnie_6826 a răspuns:

E cea mai taree

| 2345t6yuij a răspuns:

Cine are cont pe Miss Bimbo?

| 2345t6yuij a răspuns:

Am pus aceasta intrebare deoarece, e un link pe,, Miss Bimbo" unde se poate discuta despre telenovela,, Emperatriz". Iubesc aceasta telenovela!

| onelove12 a răspuns (pentru 2345t6yuij):

Am cont pe MISS BIMBo dar nu gasesc unde se vb despre Emperatriz
Ajuta-ma!

| onelove12 a răspuns (pentru 2345t6yuij):

Iti multumesc VampireGirl!

| 2345t6yuij a răspuns (pentru onelove12):

Cu placere. happy

| SandraMaria94 a răspuns:

Clar Emperatriz a fost mult mai buna! Si Forta Destinului dar Emperatriz le-a intrecut pe toate... :*