| Filimongeorgiana a întrebat:

Recomandați.mi si mie un site fără viruși pentru.a viziona filme.

6 răspunsuri:
| wannabe a răspuns:

Recomand https://solarmoviez.ru/solar.html mereu am gasit aici filme de calitate si care se pot viziona fara a astepta foarte mult incarcarea lor

| Violleta2022 a răspuns:

Ceea ce ceri tu este ilegal!
Site-urile care difuzeaza filme pe gratis sunt virusate, de aceea ti le da si tie pe gratis, cu tot cu virusi.
Site-urile nevirusate, sunt doar cele care platesti sa le vezi si sunt protejate!

| rater1994 a răspuns:

Cauta pe google popcorn time.

| ovidiu123432 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu sunt virusate ci doar iti apar o gramada de reclame prin care ei castiga bani happy