| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva nume de filme gen Saw si/sau Cube daca stiti.
Dar va rog, fara filme sadice de doi bani ca d-astea stiu si eu destule si nu ma incanta cu nimic.Deci ceva mai serios daca stiti si inca un lucru:nu vreau sa imi dati copy-paste la nu stiu cate filme recomandate de pe nu stiu ce site-uri, as dori sa-mi recomandati filme care vi s-au parut voua bune.
Genul, de preferat:thriller, drama, sf.Merci.
Ofer Funda.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Sinister
Wrong Turn 5
Cabin In The Woods
The Woman In Black
ATM
Silent House
Grave Encounters 2
The Devil Inside
The Pact
House At The End Of The Street
The Unborn

8 răspunsuri:
| Auras95 a răspuns:

The task
Friday the 13th
Halloween
Orphan killer
The hills run red
Wrong turn
Tormented
Texas chainsaw massacre
Shrooms
Fritt vilt

Trailerele le gasesti pe youtube

Sper sa-ti placahee hee

| Auras95 a răspuns:

The Killing Room (2009), House of 9 (2005), Nine Dead (2010), Vacancy (2007), Captivity (2007), Seed (2007), Rest Stop (2006), Untraceable (2008), The Girl Next Door (2007), Martyrs (2008), Cube (seria).
Trailerele le găsești pe youtube. Vizionare plăcută!

Răspuns utilizator avertizat
| victor333 a răspuns:

Room 1408 Un film care mi a placut e putin psihologic

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru victor333):

Eee vazut si placut, nota 10+ pentru acest film horror+psihologic...merci oricum.

| victor333 a răspuns (pentru Jυsтℓσяγ):

Tot cu john cusak mai e un film foarte bun--Identity

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru victor333):

Il stiu si pe acela, inca un film bun.

| ovyone95 a răspuns:

Cold pray(prada usoara) e super tare, the orphan killer garantez ca o sa ramai socat, the children (copii) e super cu niste copii care o iau razna si se intorc impotriva parintilor., p2- este un film super in care un agent de securitate face o obsesie pentru o angajata a firmei la care lucreaza si in seara de craciun o inchide in firma si de aici incepe actiunea filmului. the wolfman(omul-lup) iar e un film horror bun, iar drama hachiko a dog's story - drama unui caine. (poveste adevarata despre un caine careia ii moare stapanul (garantez ca o sa plangi) etc, sper ca te-am pututa ajuta cumva.