| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva nume de filme gen Saw si/sau Cube daca stiti.
Dar va rog, fara filme sadice de doi bani ca d-astea stiu si eu destule si nu ma incanta cu nimic.Deci ceva mai serios daca stiti si inca un lucru:nu vreau sa imi dati copy-paste la nu stiu cate filme recomandate de pe nu stiu ce site-uri, as dori sa-mi recomandati filme care vi s-au parut voua bune.
Genul, de preferat:thriller, drama, sf.Merci.
Ofer Funda.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Sinister
Wrong Turn 5
Cabin In The Woods
The Woman In Black
ATM
Silent House
Grave Encounters 2
The Devil Inside
The Pact
House At The End Of The Street
The Unborn

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Auras95 a răspuns:

The task
Friday the 13th
Halloween
Orphan killer
The hills run red
Wrong turn
Tormented
Texas chainsaw massacre
Shrooms
Fritt vilt

Trailerele le gasesti pe youtube

Sper sa-ti placahee hee

| Auras95 a răspuns:

The Killing Room (2009), House of 9 (2005), Nine Dead (2010), Vacancy (2007), Captivity (2007), Seed (2007), Rest Stop (2006), Untraceable (2008), The Girl Next Door (2007), Martyrs (2008), Cube (seria).
Trailerele le găsești pe youtube. Vizionare plăcută!

| victor333 a răspuns:

Room 1408 Un film care mi a placut e putin psihologic

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru victor333):

Eee vazut si placut, nota 10+ pentru acest film horror+psihologic...merci oricum.

| victor333 a răspuns (pentru Jυsтℓσяγ):

Tot cu john cusak mai e un film foarte bun--Identity

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru victor333):

Il stiu si pe acela, inca un film bun.

| ovyone95 a răspuns:

Cold pray(prada usoara) e super tare, the orphan killer garantez ca o sa ramai socat, the children (copii) e super cu niste copii care o iau razna si se intorc impotriva parintilor., p2- este un film super in care un agent de securitate face o obsesie pentru o angajata a firmei la care lucreaza si in seara de craciun o inchide in firma si de aici incepe actiunea filmului. the wolfman(omul-lup) iar e un film horror bun, iar drama hachiko a dog's story - drama unui caine. (poveste adevarata despre un caine careia ii moare stapanul (garantez ca o sa plangi) etc, sper ca te-am pututa ajuta cumva.