| milezpinkangel a întrebat:

Aceasta este o intrebare pentru fanii "Twilight". Vreau sa va intreb cum vi s-a parut cel de-al patrulea film, "Zori-de-zi"? Eu cred ca a fost unul superb, si ca merita vazut.

10 răspunsuri:
| SongElena a răspuns:

Daa a fost superlove struckn-am cuv. a fost mult mai tare decat imi imaginam:X

| roxanarooxy a răspuns:

Si eu cred la fel e super fain.

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
A fost plin de romantism..., pacat ca am vazut doar partea 1, o astept pe a doua[love struck]

| alecs91 a răspuns:

Inca nu am apucat sa il vad

| andreeateiubeste1992 a răspuns:

Si eu sunt un fan si seria de filme twilight este unul superb,cante uiti la filmul respectiv parca tu esti acolo,traiesti si simti fiecare miscare al filmului,de precizat ca si actorii sunt f buni, joaca extrem de bine, al patrulea seria a 2a este si el superb ca toata celalte, mi se pare un film super frumos si f. expresiv meritaaa vazutee toatee urmatorul va aparea in ianuarie(asa se zice)... funda?

| izabelageorgiana a răspuns:

Si eu cred ca a fost minunat ca de altfel toate filmele. Sunt un fan imens al seriei si traiesc fiecare film sau pagina de carte. Le-am citit pe toate si m-am indragostit pe loc. In ceea ce priveste filmul, cred ca a fost cel mai tare din serie si l-as vedea la nesfarsit love struck.

| Cuniska a răspuns:

Sunt si eu o fana inraita, dar partea a 4 a fost un dezastru straight face dupa ce am citit cartea ma asteptam la ceva mult mai spectaculos, insa nu a fost sa fie. sper ca partea a 2 sa fie totusi cat de putin mai spectaculoasa.

| KatnissEverdeen a răspuns:

Eu nu l-am vazut. nu am cinema in oras. dar sunt 100% ca e grozav. Twilight nu ne dezamageste niciodată

| milezpinkangel explică (pentru KatnissEverdeen):

Te poti uita pe Net, stai linistita. big grin Cauta si te asigur ca o sa gasesti. happy

| milezpinkangel explică (pentru milezpinkangel):

Uite aici un link unde il poti vedea: http://www.filme-net.com/......film.html. Vizionare placuta! :)