| florin0016 a întrebat:

as vrea sa ma uit la un film,de preferat comedie, are cineva vreo propunere? Va multumesc.

11 răspunsuri:
| TPU3455353576 a răspuns:

Home alone

| ybblove a răspuns:

Ai putea sa te uiti la Ted este super caterinca.Vizionare placuta

| ramona0506 a răspuns:

Iti recomand cu toata inima Men in Black 3 big grin. Are si parti foarte comice, e cu Will Smith, si nu cred ca nu o sa iti placa. Vizionare placuta :*!

| CrazzzyA a răspuns:

Jackass laughing

| Brun3tte a răspuns:

Puicuta cu cocosel laughing

| pwp a răspuns:

The dictator

| florin0016 explică (pentru CrazzzyA):

Am vazut jackass, da mersi, ii ff tare filmulaughing)))

| supremxxxoxo a răspuns:

Scary Movie 3 comedie-groaza extraordianr. Joaca si Michel Jackson si multi alti actori cunoscuti.

| CrazzzyA a răspuns (pentru supremxxxoxo):

Da, Michael Jackson este si actor mai nou. Am auzit-o si pe asta laughing

| supremxxxoxo a răspuns (pentru CrazzzyA):

Michel Jackosn a jucat in ceva filme, in unele actor principal. Dar in Scary Movie 3 apare MJ.

| CrazzzyA a răspuns (pentru supremxxxoxo):

Scary Movie e o parodie daca nu stiai.