| Cosmina1 a întrebat:

Ce filme gen Twilight stiti? sau ceva in care actiunea sa fie : el\ea ascunde un secret si cineva il descopera, gen H2o..cred ca ati inteles.iubesc genul asta de filme. poate sa fie si comedie sau de dragoste..subiectul sa fie ce am scris mai sus happy

4 răspunsuri:
| Marr117 a răspuns:

Încearcă "Gossip Girl" sau "Pretty little liars". Le poţi urmări pe vplay happy

| dya_7401 a răspuns:

Buna! cred ca MY GIRLFRIEND IS A GUMIHO ti s-ar potrivi. este un film coreean(da ..stiu..COREEAN?)ASA AM ZIS SI IO AL INCEPUT CA NU O SA MA UIT LA FILME COREENE NICIODATA, dar cand am vazut ce film super e m-am razgandit.ti-l recomand si tie cu mare drag si nici nu e foarte lung cred ca are in jur de 16 -20 de episoade, dar iti zic e un film de nota 10. sper ca o sa iti placa in caz ca mai ai nevoie de vreun film lasa-mi mesaj! vizionare placuta si sper ca o sa iti placa!

| maryadrana a răspuns:

"Gossip girl" si "Vampire diaries" ar fi cele mai recomandate. Le poti urmari pe vplay.

| twilightt a răspuns (pentru dya_7401):

Pe ce site il pot gasi? Plz da-mi un raspuns!