| Șosețică a întrebat:

Cine va muri in Naruto acum la episoadele asthea cu sasuke care vrea sa il omoare pe Danzo...stiu Danzo va muri dar cine va mai pati asta?

11 răspunsuri:
| KoreaJapan a răspuns:

Hinata moare in Shippuden. Dar si naruto va muri la un moment dat, am vazut intr-un film animat cu el la,, pe teava''.

| BringMeTheHorizon a răspuns:

Ca sa afli citeste manga.ca acolo e inaine cu n episoade(mie sincer nu imi place ca daca citesc se pierde elementu' surpriza cand ma uit la video)tonguedar fa cum vrei!

| BellsC a răspuns:

:oMama frate cum sa moara personajul principal? Daca e asa eu numai ma uit.Nu nu nu! Daca shippuden nu s-a terminat inca se...deseneaza sau ce i-or face aia, cum stiti ca va muri?

| Kendoman92 a răspuns:

Soseno,,acela este doar un film...Naruto nu va muri si nici Hinata deocamdata. Manga este destul de avansata...iar dupa aceste lupte cu Danzo Naruto se va retrage pe o insula cu Yamato, kakashi, Kiler Bee(8 cozi) pentru a stapani vulpea cu noua cozi.Astfel naruto va combina chakra naturii, chakra vulpii cu noua cozi si pe a sa pentru a face o super tehnica superioara nivelului S.

| KoreaJapan a răspuns:

Filmele sunt bazate pe intamplari din intreaga serie. pentru cei ce nu au vazut episoadele.

| KoreaJapan a răspuns:

Sau macar ca,daca nu crezi ca va muri,caci nu ai vazut ep, nu ai vz totusi, episodul cand moare hinata? eu da.

| xxxNarutoxxx a răspuns:

Dong Yi daca nu sti nu te baga, si daca vrei sa stii aceea a fost o clona dar mai reala :p, si Sunshine nu te ingrijora n-are cum sa moara.
zim si mie ce personaj principal moare?

| GreenBubbleLove a răspuns:

In Naruto Shippuden moare : Orochimaru, Asuma, Itachi si Gaara(doar ca el este inviat de batrana Chyo)

fundita?

| TeenWolf a răspuns:

Nimeni nu a murit...
Nu se stie inca daca naruto va muri...

| Inovssakura a răspuns (pentru KoreaJapan):

Dooamneeeeee cum sa moara hinataa? si naruttooo? ceee? in ce an a fost lansat filmul? pe bune acummm