| βέiiiβiiişoor a întrebat:

Cum vi se pare " The vampire diaries "? Aş vrea şi păreri ale băieţilorhee hee.

16 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

E o mare prostie...

Seriale bune iti pot spune: Big Bang Theory, House M.D., Two and a Half Men, Tales from the Crypt.

| Bris a răspuns:

Diareele vampirilor... pai ma uit la ellaughing si nu e ceva senzationallaughing dar e bun atunci cand n-ai ce face noaptea, are cateva parti interesante.

| unknownn a răspuns:

The Vampire Diaree? O prostie.

| MissVamp a răspuns (pentru unknownn):

Cea mai mare prostie---- happy

| βέiiiβiiişoor explică (pentru MissVamp):

Parerea voastra.

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Aseara am inceput sa ma uit la el, pana acum pare destul de interesant, imi place, sunt deja la episodul 8 imediat dau play la episodul 9 happy eu unul zic ca merita sa te uiti, la inceput ma gandeam ca e o prostie de serial dar mi-a fost recomandat de o fata si a spus ca e super, asa ca am zis "de ce nu? " si acum abia astept sa ma uit..bye bye

| βέiiiβiiişoor explică (pentru GiveMeYourPussy):

Păi şi de asta am specificat si "păreri ale băieţilor" pentru că fetele, de obicei, sunt atrase de astfel de gen de seriale/filme. Coincidenţă, aseară am început şi eu să mă uit laughing). Eu sunt la episodul 12.

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru βέiiiβiiişoor):

Te ajung in seara asta laughing profit cat sunt liber si am sa ma uit incontinuu la serial, apoi din nou munca si iar munca I don't want to see acum nah fiecare cu parerile lor :p vad ca sunt care nu le place serialul.

| βέiiiβiiişoor explică (pentru GiveMeYourPussy):

La ce episod eşti? laughing)). Eu sunt la 19 big grin. Da pai. nu stiu ce să zic. Gusturile nu se discută aşa că. Oricum sunt câtorva care le place serialul, e bine şi atât. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am văzut, dar nu e cine ştie ce. Cărţile sunt oribile.

| val31989 a răspuns:

Salut,imi place serialul foarte mult, e cool!

| Dudyy a răspuns:

Nashpa thumbs down

| MrNobody7 a răspuns:

E bun.

| Melaniaaa a răspuns:

E Ok. Imi place.

| DrakuleJack a răspuns:

E tare chiar super The vampire diaries e super

| dizzycrezyboy a răspuns:

Ador serialul ....il ador ...sunt dependent