| St_Radwcu_1986 a întrebat:

Era un film cu un băiat care trăia cu mama sa și se lupta. Mama sa este omorată si acesta decide sa se răzbune pe faptas. El incepe sa lupte într-un meci amical apoi este ales de public si lupta la un turneu organizat de faptas.
Cine stie filmul?

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi dacă e acesta:
Tapped Out (2014)
http://m.cinemagia.ro/filme/tapped-out-583343/

| St_Radwcu_1986 explică (pentru floresdemayo):

Nu estesad

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cum ai zis? Mama sa este onorată? Si daca este onorată adică respectată ca asta inseamnă cuvintul onorat respectat, de ce se razbună pe făptaș?

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

laughing Corect! Limba romana "e grele".

| St_Radwcu_1986 explică (pentru Salontanul):

Mda?

| St_Radwcu_1986 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am vrut să scriu omorâtă dar autocorectorul m.a corectat. Greșeala mea