| Raluu_5695 a întrebat:

Nu stiti cumva daca City Hunter (koreean Drama) are si sezonul 2:X? MS funda:*

11 răspunsuri:
| kuka a răspuns:

Sezonul 1 abia s-a terminat si nu se stie daca va fi si un al doilea sezon. Daca ti-au placut asa de mult actorii, intra aici >> http://asianmediawiki.com/City_Hunter_%28Korean_Drama%29

| Allyţu a răspuns:

Pfff...din pacate nu are dar noi fani K-drama speram ca va aprea si eu mi-as dori forte mult sa apra un sezon 2 nici nu stiu daca Lee Yun-Seong si Kim Na Na sunt impreuna straight face si finalu a fost putin cam trist sad

| EvansAlessia a răspuns (pentru Allyţu):

Eu din cate imi amintesc la sfarsit ea se pregatea sa plece si el era in spate ei ...deci s-au intalnit si el s-a tinut de promisiune ca atunci cand totul se va fi terminat el se va intoarce cu siguranta la ea :X

| BaDrihanna a răspuns:

Nu stiu dar finalul n-a fost chiar super nici nu aratat ca i-a dat inelul cred ca are si al doilea sezon

| keytleen a răspuns:

Daca incepe sezonul 2 anuntati-ma va rog frumos...

| mirukamiki a răspuns:

Ca sa va linistiti toti:da City hunter are sezonul 2, priviti confirmarea http://www.youtube.com/watch?v=DazlhpT5DJg. fundita?

| Mikasa a răspuns:

Categoric are si sezonul 2, am gasit niste scene pe net : http://www.youtube.com/watch?v=9IGTk1-RZcI si http://www.youtube.com/watch?v=DazlhpT5DJg.Eu cred ca au sfarsit sezonul 1 asa, numai ca sa aiba un impact asupra publiului si sa vrea mai mult.Ei, a mers! :). Funda?

| Nebun_Maddw_1997 a răspuns (pentru Mikasa):

Buna Ellutzza! Scuza ca te contrazic, dar primul tau link nu se refera laun nou sezon din City Hunter si la un nou serial al lui The One & Only! Uita-te mai cu atentie la scena cu sarutul dintre el si fata respectiva si ai sa observi ca nu este Kim Na-Na! :*

| Mikasa a răspuns:

Da, am observat acum ceva timp asta... Ddar totusi sper sa se faca si sezonul 2 happy

| ScupycaAle a răspuns:

City hunter are si sezonul 2, dar cred ca nu va aparea prea curand, debea au terminat serialul Faith tot cu Lee Min Ho

| ChuChu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=DazlhpT5DJg
Asta nu e sezonul 2, eu un fanfiction trailer :|