| ioana123457y4yy a întrebat:

Bună TPU!
Nu ştiu cum îi cheamă pe actorii dintr-un episod din lecții de viață.
Şi nici nu ştiu care este nr episodului.
Personajele se numesc Bianca si Tiberiu Macovei, Amalia şi Miruna.
Povestea e ca Bianca pierduse un copil si a intrat în depresie. Tiberiu o înseala si chiar o bagă la nebuni pentru ca el sa stea cu Amalia care era medic psihiatru.
Acest episod a fost dat astazi la tv la Pro Tv la ora 14.00.
Dacă şte cineva cum îi cheamă în realitate vă rog frumos să îi ziceți.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stie nimeni numelew lor reale, ăia sunt actori si nu apar in alte filme decat in lectii de viata deci sunt ne cunoscuti.nu sunt actori consacrati acori vechi renumiti.

| ioana123457y4yy explică (pentru CristiDinBucuresti):

Măcar puteți să îmi spuneți ce sezon e şi ce episod e acesta?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ioana123457y4yy):

Nu ma uit la ei si nu stiu